• Žaluzie 01
  • Žaluzie 02
  • Žaluzie 03
  • Žaluzie 04
  • Žaluzie 05

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

Naše nabídka dřevěných interiérových žaluzií obsahuje nepřeberné množství typů a provedení od základních až po ty nejatypičtější, co se tvaru, funkce a způsobu montáže týče. Náš individuální přístup, ruční zpracování a smysl pro detail dovolují dovést interiér k absolutní dokonalosti. K dostání jsou horizontální dřevěné žaluzie s lamelou 25 a 50 mm v provedení z exkluzivního masivního dřeva patřícího do rodiny amerických lip Basswood, z dřeva tropického charakteru Ramin, které se vyznačuje svou cenovou výhodnosti a nově i z luxusních masivů jako například Cedr, Teak, Mahagon, Dub apod.

Dřevěné horizontální žaluzie vyrábíme jednak v provedení s horním kovovým profilem, ale díky svým výrazným funkčním vlastnostem se nám nejlépe osvědčilo celodřevěné provedení, které svou životností, jednoduchostí obsluhy a hlavně samozřejmě i estetickým vzhledem maximálně vyhovuje komfortu dané interiérové kompozice. Všechny typy dřevěných žaluzií dodáváme i s motorizací renomované firmy Somfy, s ovládáním vypínačem nebo dálkovým ovládáním, které umožňuje dokonale vychutnat pocit moderního luxusu.

Zajímavou variantou zastínění interiéru jsou Vertikální dřevěné žaluzie, které jsou koncipovány pro interiér, kde je nutné aby zastínění tvořilo velice výrazný a dominantní prvek interiéru. Výhodou vertikálního systému lamel je i skutečnost, že je lze použít i v interiérech, kde buď nebylo horizontální dřevěné žaluzie vhodné použít, nebo to nebylo technicky možné.