• Fasády 01
  • Fasády 02
  • Fasády 03
  • Fasády 04
  • Fasády 05

Posuvné fasádní panely

Posuvné fasádní panely

Přírodní materiál fasádu výrazně oživí a nejen to. Díky perfektním termo-izolačním vlastnostem napomohou k doladění toho nejvyššího komfortu a svými funkčními vlastnostmi napomohou i chránit Váš majetek.

Vychutnejte si variabilitu exteriérového zastínění roletami z přírodního materiálu, které umožňují v různých polohách a variantách sluneční paprsky lomit nebo dosáhnout dokonalého zatemnění interiéru a to vše při zachování dokonalé harmonie koncepce moderního bydlení.

Posuvné fasádní panely vyrábíme z výběrových přírodních materiálů řezaných speciální technologií. Tyto velice náročné kritéria nám po všech stránkách splnila odrůda sibiřské borovice. Tento typ dřeviny má sám o sobě velice dlouhou životnost a díky speciální impregnaci a povrchové úpravě se nám podařilo docílit zpracování vhodné pro velice náročné podmínky exteriérového  použití. Povrchová úprava maximálně zdůrazňuje kresbu dřeva a zvolený barevný odstín zůstává vzhledově stálý a živý. Barevné provedení všech našich výrobků je volitelné a vedle standartní nabídky barevných provedení nabízíme i speciální odstíny na přání, tak aby vše ladilo s celkovou kompozicí stavby.